پایه نگهدارنده و شارژر گوشی چی بخریم؟

یکی از اکسسوری و لوازم جانبی پر مصرف موبایل هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل می باشد که دارای تنوع زیادی نیز می باشد، این وسیله کاربردی می تواند در شرایط و موقعیت های مختلفی نیز مورد استفاده قرار گیرد و بخصوص در حین رانندگی می تواند موجب کاهش میزان تصادفات شود.
باید به این نکته اشاره کرد که معیار خوب و بد بودن یک پایه نگهدارنده موبایل برای هر کسی متفاوت می باشد، برخی ها نیاز به یک هولدر موبایل برای استفاده در اتومبیل دارند و گاهی نیاز به یک پایه نگهدارنده برای ثابت نگه داشتن موبایل بر روی میز کار خود دارند.

 برای برخی از افراد معیار انتخاب ارزن بودن و به طور کلی کار راه انداز بودن هولدر می باشد، اما شما باید هولدری انتخاب کنید که قابل اطمینان باشد و به نوعی از موبایل شما محافظت کند. اما آیا شما می دانید  چه نکاتی را در حین خرید هولدر و شارژر موبایلتوجه کنیم؟
این روزها شاهد بازار داغ خرید هولدر موبایل می باشیم، در اینجا قصد داریم شما را با یک نمونه هولدر موبایل ایرانی بسیار با کیفیت که می توانید به صورت چند منظوره از آن استفاده کنید معرفی کنیم. استند چوبی موبایل تک سبد محصولی ایرانی با کیفیت بسیار عالی و طراحی ویژه مناسب برای انواع موبابل و تبلت.
این پایه نگهدارنده موبایل با قابلیت شارژ دارای بدنه ای چوبی بوده، دارای ابعاد جمع و جور و وزن کم می باشد تا براحتی بتوانید آن را جابجا کنید و در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.
این هولدر موبایل دارای یک سراهی برق می باشد که به شما این امکان را می دهد تا از آن برای شارژ سه دستگاه به طور همزمان استفاده کنید، توجه کنید طراحی این هولدر به گونه ای می باشد که شما براحتی می توانید آن را به پریز برق متصل کنید و از یک پریز برای سه وسیله استفاده کنید.

 

  

 

برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی استند چوبی موبایل تک سبد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 29000 تومان