قیمت هدیه میناکاری اصفهان

 این روزها بسیاری از افراد از محصولات صنایع دستی برای هدیه دادن استفاده می کنند، به جرات می توان گفت هدایای صنایع دستی دارای مزیت های نسبت به سایر محصولات لوکس و مدرن می باشد که یکی از مهمترین آنها حمایت از صنایع بومی می باشد.

 اگر شما قصد خرید صنایع دستی به عنوان هدیه دارید، باید به یک سری نکات توجه کنید تا بتوانید محصولی با کیفیت و ارزش هنری بالا برای عزیزان خود تهیه کنید، یکی از هنرهای صنایع دستی که دارای تنوع محصولات بالا برای هدیه دادن می باشد، میناکاری اصفهان می باشد.

 یکی از مزیت های خرید هدیه میناکاری اصفهان، نسبت به سایر وسایل معمول موجود در بازار این است که شوق داشتن این محصولات هرگز از بین نمی رود و همواره حس و حال خوبی را برای گیرنده هدیه میناکاری بوجود می آورد.

 یکی از ویژگی های هدایای میناکاری، تکراری نشدن این محصولات می باشد، این محصولات می تواند به خوبی حسی شخصی و فردی هدیه دهنده را منتقل می کند و در کنار تکراری نشدن این محصولات می توان گفت از مهمترین مزایای استفاده از هدایای میناکاری می باشد.

 میناکاری از آن دسته صنایع دستی می باشد که قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی سازمانی را نیز داشته، انواع قاب میناکاری اصفهان که این روزها به عنوان هدیه تبلیغاتی برای تقدیر و تشکر از پرسنل و کارمندان در سازمان ها و شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گرد.

 با توجه به مناسب بودن قیمت میناکاری اصفهان، تنوع بالا و محصولاتی که صرفا بومی می باشند می توان این محصولات را به عنوان هدایایی ارزشمند برای عزیزان خود استفاده نمود و می تواند انتقال حس هویت ملی و محلی را به دنبال داشته باشد.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 

 


 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول