قیمت انواع ظروف میناکاری تهران

یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای زیبایی و اصالت مثال زدنی می باشد، هنر میناسازی یا میناکاری می باشد که دارای محصولات متنوعی بوده که می تواند نظر هر دوستدار هنری را به نحوی به خود جلب نماید، این هنر زیبا محدود به شهر خاصی نیست و در بسیاری از شهر های ایران در حال تولید و فروش می باشد.

 

 


توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که قیمت میناکاری تهران بستگی به کیفیت محصول تولید شده دارد. از جمله مهمترین عواملی که در تعیین قیمت ظروف میناکاری شده تاثیر سبزایی دارد، نوع زیر ساخت مورد استفاده می باشد، با افزایش کیفیت نوع زیر ساخت مورد استفاده قیمت محصول نیز می تواند افزایش یابد.

 اگر قصد خرید بشقاب میناکاری تهران را دارید در حین خرید به این نکته توجه کنید که نوع زیر ساخت مورد استفاده از مس با کیفیت می باشد یا خیر، آیا زیر ساخت قلم زنی شده می باشد یا اگر قلمزنی شده است آیا با مهارت و طرافت خاصی انجان شده است یا خیر.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
مهارت و ظرافت بکار برده شده در تولید محصولات هنری بخصوص میناکاری از عوامل موثر در قیمت این محصولات می باشد، در کنار این عوامل می توان به استفاده از متریال درجه یک و با کیفیت نیز اشاره کرد که می تواند در تعیین قیمت محصولات تاثیر بسزایی داشته باشد.

 از مهمترین مراحل تولید ظروف میناکاری شده، نقوش روی زیر ساخت می باشد که هرآنچه استادانه تر، مهارت بیشتر، ریزه کاری های بیشتر انجام شود، ارزش هنری ظرف میناکاری شده بالاتر رفته و قیمت ظروف میناکاری شده بیشتر شده. برای اطلاع از قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران به لینک خرید در صفحه مراجعه نمائید.

 نقوش دقیق و ظریف واستفاده از  تنوع رنگی بالا از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت محصولات میناکاری شده می باشد. لازم بذکرمی باشد استفاده از رنگ با کیفیت از عوامل موثر در براقیت، شفافیت و جلوه کار می باشد.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.