دستگاه روکش صندلی ماساژور طبی خودرو

شما عزیزان می توانید در هنگام رانندگی از این محصول استفاده نمایید و بهترین راه برای ماساژ بدن خود را در دسترس داشته باشید.


روکش صندلی جدید


این محصول برای کسانی که از درد موضعی و کهنه کمر رنج می برند مناسب می باشد و شما را بر این میدارد تا بتوانید از این محصول به صورت ویژه بهره ببرید.


روکش صندلی


محصول که مشاهده می کنید انواع و اقسام بسیار زیادی دارد که بهترین و باکیفیت ترین آن ها را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.روکش صندلی جدید و ارزان


روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره massage fullsize seat topper with soothing heat JB-100 :


روکش صندلی ماساژ


این محصول دارای 5 موتور قدرتمند می باشد که می تواند به راحتی بدن شما را ماساژ دهد و درد و خستگی را از بدن شما بیرون نماید.


روکش صندلی ارزاناین محصول دارای دستگاه های حرارتی می باشد که می توانید با استفاده از آن بدن خود را گرم کنید و عضله های گرفته را شل و دیس پاسم کنید.


روکش صندلی ارزان قیمت


این محصول با برق شهری کار می کند و می تواند هر مبل راحتی را برای شما به یک مبل و صندلی ماساژور تبدیل کند.


روکش صندلی جدید


این محصول دارای ویژگی هایی خاص و منحصر بفرد می باشد که با استفاده از این محصول می توانید به آن پی ببرید.


روکش صندلی جدید و ارزان


روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار New Star Multi-Functional- Micro-Computer Massage Cushion TL-2005Z-F:


روکش صندلی جدید و ارزان


این محصول نیز مثل محصول قبلی دارای موتور هاییی قدرتمند است اما با این تفائت که این دستگاه روکش صندلی ماساژور طبی خودرو قوی تر از نمونه قبلی می باشد.


روکش صندلی ارزاناین محصول دارای سنسور هایی حرارتی می باشد که می تواند در فصول سرما بسیار مفید واقع شود و بدن شمارا گرم نگه دارد.


روکش صندلی


سیستم لرزشی در هر دو این محصولات به وضوح نمادین است و می توان آن را برای ماساژور زیر تعبیه کرد.روکش صندلی جدید


محصولی که به شما معرفی شد دارای کابل برق فندکی می باشد و شما می توانید از این محصول در خودرو خود به راحتی استفاده نمایید.


روکش صندلی جدید و ارزان


در حال رانندگی از این محصول استفاده نمایید و بعد از رسیدن به مقصد احساس سبکی و شادابی داشته باشید.


روکش صندلی ارزان


این محصول دارای 12 ماه گارانتی از طرف شرکت سازانده می باشد که تضمینی بر کیفیت آن می باشد.


روکش صندلی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این دستگاه روکش صندلی ماساژور طبی خودرو را در معرض فروش قرار داده است که با تخفیف های ویژه روبرو می باشد.


روکش صندلی ارزان


شما عزیزان می توانید با استفاده از این درگاه محصول خود را خریداری نمایید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.


روکش صندلی ارزان قیمت


لازم به ذکر است که قبل از ارسال این دستگاه خارق العاده برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد. با استفاده از این محصول خارق العاده ای که در اختیار شما قرار داده شده است می توانید تمامی نیاز های خود را با استفاده از آن برای رفع کردن خستگی ها و درد های مزمن را از بین ببرید. این دستگاه چندکاره در خودرو نیز قابل استفاده می باشد که شما نیز می توانید از این کاربرد برای رفع خستگی ها و درد هایی که در هنگام رانندگی به شما وارد می شود استفاده نمایید. با خرید این محصول از فروشگاه اینترنتی تک سبد می توانید بهترین راه برای درمان درد های موضعی و خستگی هایی که در بدن شما انباشته شده است را در دسترس خود قرار دهید. یکی از این محصولاتی که طرفداران زیادی دارد را می توانید از این طریق این درگاه به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را درب منزل خود در سراسر کشور تحویل بگیرید.


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 199000 تومان

خرید محصول