خرید فیروزه کوبی اصیل اصفهانی در تک سبد

سنگ ها با رنگ های شاد آبی بر روی فلزی گرانبها قرار دارد و محصولی زیبا را تولید کرده اند. می توانید از این محصول برای مصارف شخصی بهره ببرید و همینطور می توانید آن را برای تزیین در خانه و یا محل کار استفاده نمایید.

 

فیروزه کوبی اصفهان

 

بله این هنر زیبا و صنایع دستی که مشاهده می کنید همان فیروزه کوبی است که در شهر اصفهان تولید می شود.

 

 فیروزه کوبی اصفهانی

 

یکی از زیباترین و پرکاربردترین محصولات فیروزه کوبی، آجیل خوری فیروزه کوبی ارتفاع 9 سانتی متر Turquoise Nuts Dish 9cm را برای شما در معرض فروش قرار داده این.

 

 فیروزه کوبی باکیفیت

 

جنس بدنه این محصول همان طور که حدس زدید از جنس مس می باشد و جلای زیبایی به این محصول داده است.


فیروزه کوبی اجیل خوری


آجیل خوری فیروزه کوبی ارتفاع 9 سانتی متر Turquoise Nuts Dish 9cm در اصفهان تولید شده و دارای بهترین کیفیت در بین محصولات مشابه می باشد.

 

 فیروزه کوبی اصفهانی باکیفیت

 

مهد تمدن هن رفیروزه کوبی در اصفهان می باشد و سالیان سال است که استادان این عرصه محصولاتی زیبا را برای شما عزیزان تولید کرده اندمی توانید برای خرید آجیل خوری فیروزه کوبی ارتفاع 9 سانتی متر Turquoise Nuts Dish 9cm به صورت اینترنتی اقدام نمایید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

فیروزه کوبی قیمت

 

لازم به ذکر است که این محصول و تمامی محصولات صنایع دستی اعم از آجیل خوری فیورزه کوبی در این فروشگاه از تولیدی های اصفهان تهیه شده است. شما می توانید برای خرید آجیل خوری فیروزه کوبی اصفهان از این درگاه استفاده نمایید و محصول خود را سفارش دهید.

 

 فیروزه کوبی

 

مطمعن باشید که محصولی که دریافت می کنید اصل است و بر روی آن مهر سازنده نیز وجود دارد و خرید فیروزه کوبی اصیل اصفهانی از این درگاه درست ترین راه حل است.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 190000 تومان

خرید محصول