خرید اینترنتی پلاستیک مگنتیک درب

 یکی از وسایلی که فصول سرما در بسیاری از فروشگاه ها، مراکز خرید و سایر ساختمان هایی که دارای تردد بالایی در طول روز می باشند، پلاستیک مگنتیک درب ورودی می باشد که به منظور جلوگیری از نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان و همچنین خارج شدن هوای گرم داخل می باشد.

 تحقیقات نشان داده است که استفاده از این پلاستیک مگنتیک درب، تا حدود 70 درصد می تواند در کاهش مصرف انرژی تاثیر داشته باشد. برندآسان مش از تولید کنندگان موفق درب های مگنتیک ایرانی می باشد که با تولید محصولات متنوع توانسته است بازار خوبی را داشته باشد.

 یکی از ویژگی های مهم درب های مگنتیک، ابعاد مختلف این محصولات می باشد که متناسب با سلختمان های ایرانی طراحی و تولید شده اند. با توجه به کیفیت بالای محصولات و طراحی و تولید بر اساس ساختمان های ایرانی، توانسته اند محبوب تر از محصولات مشابه خارجی باشند.

 درب پلاستیک مغناطیسی ایرانی آسان مش، با استفاده از پلاستیک درجه یک خارجی با ضخامت بالا و انعطاف پذیری عالی ساخته شده ات که در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم می باشد.

 در طراحی درب های مگنتیک برند آسان مش به منظور ایجاد حالت ایستاده و ثابت برای پرده ها، یکسری آویز سنگین در قسمت پایینی پرده استفاده شده است که موجب ایستایی پرده و بسته شدن سریعدرب بعد از تردد می باشد.

 استفاده از تعدادی مگنت در طراحی این پرده ها موجب می شود، بلافاصله بعد از تردد این درب بسته شود و مانع از هدر رفت انرژی شود. استفاده از آویر های سنگین در پایین پرده ها موجب مقاومت بالا در برابر باد و ایستایی بهتر درب شده است.

 


 

 در تولید پرده های نایلونی مغناطیسی آسان مش از بهترین نایلون های درجه یک خارجی بسیارنرم، منعطف ، منعطف به همراه مگنت های بسیار قوی خارجی استفاده می شود.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید