حباب ساز برقی کودک ارزان

یکی از مهم ترین لحظات و همینطور سخت ترین کار ها برای انتخاب هدیه برای کودکان می باشد.


حباب ساز اسباب بازی


اما ما این کار را برای شما آسان کرده ایم و حباب ساز برقی کودک با مواد کف زا double wheel bubble machine را در دسترس شما قرار داده ایمو می توانید این محصول را برای کودک خود تهیه نمایید و با وی به بازی کردن بپردازید.


حباب ساز


برای جشن ها و مراسم ها می توانید از حباب ساز برقی کودک با مواد کف زا double wheel bubble machine استفاده نمایید و شادی را در چشمان کودک خود ببینید.


حباب ساز فندکی


این حباب ساز برقی کودک با مواد کف زا double wheel bubble machine دارای 18 پره چرخان می باشد که می تواند با سرعت بالا حباب هایی رنگارنگ و زیبا را تولید نماید.


حباب ساز فندکی


مواد کف ساز بر روی این حباب ساز برقی کودک ارزان وجود دارد که می توانید آن را با آب مخلوط کنید و درون مخزن دستگاه بریزید.


حباب ساز بزرگ


بعد از ریختن مواد کف زا درون مخرن می توانید حباب ساز برقی کودک با مواد کف زا double wheel bubble machine را روشن کرده و منتظر بمانید.


حباب ساز برقی کودکان


بعد از هم خوردن مواد پره ها مواد کفی را بالا می آورد جایی که یک موتوردمنده قوی حباب ها را به محیط اطراف شما پخش می کند.حباب ساز فندکی


لازم به ذکر است که می توانید از این حباب ساز برقی در خودرو نیز استفاده نمایید. حباب ساز برقی کودک با مواد کف زا double wheel bubble machine را با کابل فندکی به برق خودرو متصل کنید و از قابلیت های آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که این محصول برای شمل تست خواهد شد و بعد از تست برای شما ارسال می گردد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 55000 تومان

خرید محصول